У Чернівцях вводять червону зону карантину

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Чернівцях з 27 лютого почнуть діяти обмеження червоної зони. Таке рішення сьогодні ухвалила комісія з ТЕБ та НС, повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради.

Згідно з рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Чернівецької області та м. Чернівців в період з 00 годин 00 хвилин 27 лютого 2021 р до 00 годин 00 хвилин 10 березня 2021 р починають діяти нові карантинні обмеження.

Під забороною:

  • приймання відвідувачів закладами громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
  •  приймання відвідувачів в розважальних зонах ТРЦ та інших закладах розважальної діяльності;
  •  приймання відвідувачів закладами культури й проведення культурних масових заходів;
  •  проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;
  •  відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти та спеціальної освіти.

Однак дозволяється:

  •  адресна доставка замовлень та замовлення на винос у закладах громадського харчування;
  •  робота автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом, крім акторів (під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів та захисних масок, що закривають рот та ніс, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб'єктів господарювання пов'язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;
  •  проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних та протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю за станом здоров'я учасників.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]