У Фінляндії є докази провини Росії у втручанні в роботу GPS під час навчань НАТО

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр закордонних справ Фінляндії підтвердив, що у Фінляндії є докази того, що перешкоди GPS, які були зафіксовані в Лапландії під час навчань НАТО Trident Juncture, прийшли з Росії.

За його словами, справу залагоджено по дипломатичних каналах, і позиція Фінляндії щодо інциденту донесена до Кремля. Про це пише Фонтанка, з посиланням на Yle.

«Наше повідомлення ясне: ці дії йшли з Росії. Ми не приймаємо такого роду діяльність і очікуємо, що цього не станеться в майбутньому», - сказав Сойні журналістам після наради в комітеті із закордонних справ.

«Фінляндія і надалі не буде схвалювати подібну діяльність, і якщо ми зафіксуємо її, то перевіримо і оприлюднимо», - пообіцяв глава фінського МЗС.

Він підкреслив, що Фінляндія діє не на підставі чуток, а спираючись на перевірені і надійні докази.

«У нас є сучасна система, за допомогою якої ми можемо подбати про це», - додав Сойні.

Росія свою причетність до несправностей в роботі навігаційної системи заперечує. Раніше в посольстві РФ в Гельсінкі заявили, що докази провини РФ надані не були.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]