У Києві сьогодні відкрився ХІ Світовий конгрес українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

ХІ Світовий конгрес українців, що представляє інтереси українських громад у діаспорі, офіційно відкрився у неділю, 25 листопада, у Києві.

Церемонія відкриття відбудеться в Національному спортивному комплексі "Олімпійський", повідомляє Укрінформ.

Очікується, що під час урочистої її частини спільну молитву проведуть представники різних конфесій в Україні. Це екзархи Вселенського Патріархату в Україні, представники Української православної церкви Київського Патріархату, Української автокефальної православної церкви, Української греко-католицької церкви, Української римо-католицької церкви, Духовного управління мусульман України та Об'єднання юдейських релігійних організацій України.

Почесними гостями церемонії стануть перші особи Української держави, які виступлять зі словами привітання.

26 та 27 листопада відбудуться робочі сесії конгресу, на яких делегати обговорять низку актуальних питань, зокрема політики української національної пам'яті у світовому вимірі; закордонного українства – а саме кроків для сприяння поверненню в Україну; міжнародної підтримки України в питаннях оборони, реформування та в гуманітарній сфері; української мови як шляху до ідентичності та міжнародного спілкування; ролі діаспори в економічному розвитку України; розвитку українських громад у світі. Учасники форуму також працюватимуть над розробкою стратегії ефективного розвитку СКУ.

Загалом українська діаспора налічує понад 20 мільйонів українців.

24 листопада учасники ХІ Конгресу СКУ взяли участь у державному відзначенні у Києві 85-ліття Голодомору, а саме в Міжнародному форумі "Україна пам'ятає! Світ визнає!", де виступив президент СКУ Євген Чолій, та в акції "Запали свічку пам'яті!" біля Меморіалу жертв Голодомору.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com