У листопаді в космос полетять три ракети, створені за участю України

|
Версия для печатиВерсия для печати

На листопад 2017 року запланований політ в космос трьох ракет, створених за участю України.

Про це йдеться в графіку пусків ракет, складеному сайтом Spaceflight Now, пишуть Тексти.

За даними видання, 7-8 листопада з космодрому Куру заплановано запуск ракети-носія Vega із супутником спостереження за Землею MN35-13 для Марокко.

Ракета-носій Vega розроблена Європейським космічним агентством (ESA) спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Маршовий двигун РД-843 для 4-го ступеня ракети-носія розроблений державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля та виготовлений Державним підприємством «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова». Цей двигун виконує критично важливе завдання — виведення супутників на остаточну орбіту.

10 листопада планується запуск з космодрома Воллопс в американському штаті Вірджинія ракети-носія Antares з 9-им вантажним кораблем «Cygnus», який має доставити вантаж на Міжнародну космічну станцію.

Головним розробником ракети-носія Antares є американська компанія Orbital АТК, а основну конструкцію першого ступеня створюють вітчизняні державні підприємства космічної галузі КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» (Дніпро) в кооперації з підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА », «РАПІД» (Чернігів) та ін. Завдяки участі в проекті Antares Україна фактично долучилася до обслуговування Міжнародної космічної станції.

Також у листопаді очікується запуск ракети «Зеніт-3Ф» (Zenit 3F) з космодрому Байконур у Казахстані. Як зазначається, українська ракета «Зеніт» з російським верхнім ступенем «Фрегат» має запустити супутник зв\’язку «АнгоСат» — перший супутник Анголи. Нагадаємо, ракета «Зеніт» вважається однією з найкращих у світі. Так, підприємець і засновник космічної корпорації SpaceX Ілон Маск назвав її найбільш досконалою після власної ракети Falcon 9.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:35
В Україні у четвер мокрий сніг, дощ і туман, вдень до +8°С
20:14
Постачання бракованих кулеметів: експосадовця Міноборони Лієва арештували із правом застави за дивних обставин
20:06
Настав час "укласти угоду", Путін має зупинити цю "безглузду війну". Далі буде лише гірше, - Трамп
19:57
НАБУ та САП за махінації затримали привілейованого партнера корумпованої влади бізнесмена Дубинського, якого з братом даремно розшукує ФБР
18:03
Касьянов: Хто відповість за військово-політичну катастрофу?
17:01
Співробітники БЕБ почали шантажувати та вимагати гроші у моделей з платформи OnlyFans після отримання ДАП конфіденційної інформації з Великої Британії
16:02
Як заброньовані від фронту покидьки з Нацполіції та БЕБ заробляють мільйони доларів на порнографії
14:04
Бутусов: Чому Зеленський особисто винен в розвалі оборони Держави (ВІДЕО)
13:29
Росія хотіла замінити мене на Медведчука, - Зеленський розповів про ультиматуми на перемовинах в Туреччині. Про перемовини в Омані не розповів
13:12
Після викриття у ЗМІ начальник Головного сервісцентру МВС надумав звільнитися разом із шайкою поплічників. Департамент внутрішньої безпеки МВС знов нічого "не бачив"

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com