У Львові соратниця Медведчука судиться за не знесення радянського пам’ятника

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Львівському окружному адміністративному суді 13 вересня продовжили розгляд позову представниці організації Віктора Медведчука «Український вибір» до Львівської обласної ради. Позивачка вимагає скасувати звернення облради до міської ради щодо знесення радянського пам’ятника.

Як повідомляє zaxid.net, ще у травні обласні депутати закликали своїх міських колег, мера Львова та облдержадмінстрації провести демонтаж комуністичного об'єкта по вулиці Стирйській. У міськраді працює робоча група, яка має вирішити що робити із монументом.

Серед варіантів рішення: повний або частковий демонтаж, музеєфікація монументу, архітектурний конкурс на облаштування території навколо нього.

«За монумент я в будь-якому випадку боротись буду і не відстану від цього», – заявила позивачка, координаторка руху «Український вибір» Інна Іваночко.

Натомість представники облради вважають позов беззмістовним.

«Львівська обласна рада діяла виключно в інтересах громади, оскільки ми бачимо, що йде невиконання закону про декомунізацію, ми вирішили це питання підняти. Ми його підняли, але перед уповноваженими суб'єктами, ми не перетягували на себе повноваження, а залишили це в компетенції облдержадміністрації і міської ради», – сказав начальник відділу правової роботи ЛОР Андрій Мельник.

Наступне засідання суду заплановане на жовтень. Тоді й розпочнуться дебати сторін.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com