У Львові офіційно стартував 24-й Форум видавців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні, 13 вересня, у Львові офіційно відкрили 24-й Форум видавців.

Як повідомляє zik.ua, президент Форуму видавців Олександра Коваль сказала, що до цього дня вони йшли 23 роки, і висловила побажання, щоб під час цьогорічного Форуму панували тиша, спокій, взаєморозуміння, конструктивна дискусія і не було жодної агресії.

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський сказав, що дуже радий брати участь у Форуму видавці і подякував організаторам за підготовку цього важливого дійства. Консул побажав цікавих зустрічей, книг і запросив на стенди польських інституцій.

Спеціальний гість, французький графічний новеліст Жульєн Бержо сказав, що вперше запрошений на Форум видавців у Львові. Гість з Франції відзначив, що вже перебуває під враженнями від Форуму і сподівається на плідну працю у Львові.

Нагадаємо, з 13 по 17 вересня Львів перебуватиме в насиченій атмосфері книговидання та літератури – відбуватиметься, вже традиційно, 24-й Форум видавців. Головна тема цьогорічного форуму – точка творення. Вже створили велику комунікаційну платформу, яка готова забезпечити можливість вступити в дискусію представників книговидавничого бізнесу та літературного середовища. З літературної програми Форуму очікують зарубіжних авторів – Філіпа Сендса (Великобританія), Алісія Гарріс (США), Карл-Маркус Ґаус (Австрія), Пітер Х. Фогтдаль (Данія), Єелле Рюмер (Нідерланди), Ян Вагнер (Німеччина), Вітольд Шабловський (Польща), Щерек Зємовіт (Польща), Дубравка Угрешич (Хорватія, Нідерланди), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія) та ще понад 50 авторів з 25 країн світу. На цьогорічному Форумі буде презентація нової книги Сергія Жадана «Інтернат», а також книги Наталки Сняданко, Костя Москальця, Любка Дереша, Андрія Кокотюхи та багатьох інших.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com