У Миколаївському порту лежали тисячі тонн вибухонебезпечної селітри

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Миколаївському морському порту майже рік зберігались понад три тисячі тонн конфіскованої аміачної селітри, що могло призвести до трагедії, подібної до вибуху в Бейруті.

Зараз, як заявила ВВС News Україна пресслужба Миколаївського порту, небезпечний товар прибрали й він не становить небезпеки для людей та міста.

"Після трагічного вибуху в Бейруті в засобах масової інформації з'явилось припущення, що на території Миколаївського морського порту зберігається аміачна селітра, яка була завезена в 2018 році. Адміністрація Миколаївського морського порту спростовує цю інформацію", - повідомила пресслужба.

Там визнали, що у вересні 2018 року судно "Тузла" прибуло в Миколаївський морський порт з вантажем селітри загальною вагою 3,217 тис тонн. Загалом було 6 422 великих біг-бегів по 500 кілограмів кожна.

Їх вивантажили на причал №12 21 вересня 2018 року.

"Вивезення вищезазначеної вантажної партії селітри аміачної з території Миколаївського морського порту було завершено на початку 2019 року", - наполягає керівництво порту.

Щоправда, точну дату вивезення селітри представники порту не уточнюють. Також невідомо, куди її вивезли.

У лютому 2019 року, як писали місцеві активісти, селітра ще була в порту. Товар везли з грузинського порту Поті, а сама селітра була з Казахстану. Її хотіли продати в Україні, але перевірка виявила, що селітра прострочена.

Строк придатності для використання аміачної селітри у сільському господарстві складає лише пів року. Суд вирішив селітру конфіскували, її вивантажили у порту. Там вона раніше і зберігалась. 

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com