У МЗС розповіли про перемовини щодо збитого літака МАУ: всіх цікавить обсяг компенсацій

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Іран заявив про готовність до проведення другого раунду переговорів у жовтні щодо компенсацій для сімей загиблих в авіакатастрофі 8 січня.

Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як пройшов перший раунд перемовин.

"Ми домагалися переговорів з січня цього року, неодноразово направляли іранській стороні відповідні ноти з датою і місцем початку перемовин. Нарешті цей момент настав. Ми задоволені тим фактом, що іранська сторона підтвердила свою готовність слідувати всім міжнародним зобов'язанням у рамках міжнародних конвенцій. Йдеться про Чиказьку конвенцію, Монреальську конвенцію. Але насамперед для нас є важливим встановлення істини у цій справі, і ми назвали іранській стороні цілу низку проблемних питань, що хвилюють нас", — сказав він.

Заступник голови МЗС також додав, що компенсації будуть після остаточних результатів розслідування.

"М'яч зараз знаходиться на іранській стороні, всіх цікавить обсяг компенсацій. Хочу ще раз підкреслити, що компенсації будуть розраховуватися виключно після того, як українська сторона отримає повну інформацію про обставини інциденту, притягнення винних до відповідальності та вибачень іранської сторони", — сказав він.

Раніше ексміністр МЗС Павло Клімкін в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував переговори про компенсацію за збитий в Ірані український літак.

Нагадаємо, літак компанії МАУ Boeing 737, що здійснював рейс "Тегеран - Київ", розбився вранці 8 січня 2020 року відразу після вильоту з аеропорту. Всі 167 пасажирів і 9 членів екіпажу загинули. 11 січня іранська влада визнала, що Boeing помилково збили іранські військові.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]