У НАЗК розкритикували підписаний Зеленським закон про гральний бізнес

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Національне агентство з питань запобігання корупції розкритикувало підписаний президентом України Володимиром Зеленським закон про гральний бізнес як такий, що створить корупційні ризики і не може бути реалізований.

Про свої застереження стосовно закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» НАЗК надіслало Зеленському листа, в якому висловило застереження до цього акта, зазначає Радіо Свобода.

НАЗК наголошує, що попри те, що цей документ спрямований на зменшення корупції, він містить корупційні ризики і фактично не може бути реалізований, бо його положення суперечать одне одному.

«Впровадження закону в такій редакції призведе до появи корупційних схем під час отримання дозвільних документів, зробить неможливою чесну конкуренцію і прозорі правила діяльності у сфері азартних ігор», – наголосили 11 серпня в головному антикорупційному органі країни.

За словами НАЗК, за результатами експертизи в документі виявили понад два десятки суттєвих корупційних ризиків, а також два взаємовиключні положення, які виключають можливість виконати підписаний закон.

«НАЗК сподівається, що президент ініціює зміни, які дозволять усунути вказані корупційні ризики і зробити закон можливим для виконання», – мовиться в повідомленні агентства, в якому також оприлюднений і згаданий лист НАЗК президентові.

 

Раніше 11 серпня стало відомо, що президент України Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу в Україні, який Верховна Рада ухвалила 14 липня, – хоча очікували, що він ветує документ через згадані НАЗК недоречності. Цей закон викликав неоднозначну реакцію: деякі його положення вітають, інші різко критикують.

Гральний бізнес в Україні був офіційно заборонений 2009 року, але експерти звертали увагу, що він просто перейшов працювати в «тінь».

«Аргумент»


В тему: 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com