У Раді ввімкнули сенсорну кнопку проти кнопкодавів та встановили камери

|
Версия для печатиВерсия для печати

Уже від 2 березня у Верховній Раді запрацює сенсорна кнопка, яка унеможливить неперсональне голосування народних депутатів.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков на погоджувальній раді 1 березня.

"На минулому тижні була завершена робота і проведено тестування для того, щоб ввести в дію систему сенсорної кнопки у залі Верховної Ради. Вона працює, пройшла перевірку… і з цього пленарного тижня ми вже зможемо використовувати її під час голосування. З наступного пленарного засідання (2 березня – ред.) ми зможемо продемонструвати систему, яка  не дозволятиме застосовувати кнопкодавство у стінах ВР" - сказав Разумков.  

За словами Разумкова, сенсорна кнопка також зніме питання прив’язки картки нардепа до місця, оскільки вона унеможливлює голосування з різних місць.

Він також додав, що на цьому тижні у парламенті встановлять камери відеонагляду, які запрацюють незабаром.

Водночас він зазначив, що усе це не знімає питання загальної модернізації системи для голосування "Рада-3", яка працює з 2008 року і вже віджила своє.

Сенсорну кнопку у ВР встановили у 2008 році, але вона не працювала.

Нагадаємо: 24 лютого мер Києва Віталій Кличко показав Разумкову, як працює у Київраді система голосування "Рада-4", яка унеможливлює кнопкодавство.

У лютому 2020 року роботу системи для голосування "Рада-4" у Київраді демонстрували народним депутатам. Парламентарі намагалися вплинути на роботу кнопки і прокнопкодавити за допомогою жуйки, скотчу, книжок, мобільних телефонів тощо. Сенсорна кнопка встояла та відреагувала лише на дотик руки учасників голосування.

У ВР продовжує процвітати кнопкодавство.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]