У ЄС худоба продукує більше CO2, ніж автомобілі – Greenpeace

|
Версия для печатиВерсия для печати

Викиди парникових газів від тваринництва в Європейському Союзі становлять 17% від загального обсягу викидів в ЄС і завдають більшої шкоди клімату, ніж всі автомобілі, що знаходяться в обігу.

Про це йдеться в дослідженні Greenpeace, повідомляє посиланням на RTBF.

Зібрані дані показують, що викиди від тваринництва збільшилися на 39 мільйонів тонн CO2 (+6%) в період з 2007 по 2018 рік. Це еквівалентно збільшенню на 8,4 млн автомобілів на європейських дорогах, порівнює Greenpeace.

Тварини на європейських фермах продукують 502 мільйони тонн CO2 на рік.

З урахуванням непрямих викидів, таких як викиди від виробництва м'яса, сільськогосподарських культур, вирубки лісів і т.д., йдеться про викиди у розмірі 704 мільйонів тонн CO2.

В даний час Європейський Союз працює над новим законодавством про клімат, яке оновлює кліматичні цілі і визначає сільськогосподарську політику ЄС на наступні сім років.

Greenpeace Europe сподівається, що Європа скоротить поголів'я худоби і припинить субсидування промислового землеробства. Скорочення тваринництва на 50% призведе до скорочення викидів CO2 на 250 мільйонів тонн, стверджує організація.

"Європейські лідери занадто довго ігнорували вплив тваринництва на клімат. Наука зрозуміла, як і цифри: ми не зможемо запобігти найгіршим кліматичним змінам, якщо політика продовжуватиме захищати промислове виробництво м'яса і молочних продуктів", - підсумовує Марко Контієро, директор сільськогосподарського підрозділу Greenpeace.

Як повідомлялося, Єврокомісія планує скоротити викиди парникових газів у країнах ЄС на 55% до 2030 року.

«Аргумент»


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]