У ЄС планують обмежити використання системи розпізнавання обличчя - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейська комісія розглядає можливості для встановлення чітких обмежень щодо використання технологій з розпізнавання обличчя на території Євросоюзу.

Про це повідомляє The Irish Times із посиланням на високопоставленого європейського чиновника.

“Європейська комісія розглядає можливості для встановлення чітких обмежень щодо використання технологій з розпізнавання обличчя, аби припинити стеження за європейськими громадянами у громадських місцях”, - йдеться у повідомленні.

За словами європейського чиновника, йдеться про законодавство, що передбачає надання громадянам ЄС інформації про те, коли та з якою метою використовуватимуть їхні дані. Така ініціатива пов’язана із встановленням правил регулювання штучного інтелекту на території Євросоюзу і полягає в обмеженні “вибіркового використання технології з розпізнавання обличчя” з боку компаній та органів влади.

Зазначається, що ініціатива Єврокомісія з'явилася після того, як минулого тижня стало відомо, що в лондонському метро використовується технологія з розпізнавання обличчя у натовпі.

Аеропорт Дубліна також тестує схожу технологію.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]