У ЦАР може з'явитися російська військова база

|
Версия для печатиВерсия для печати

У ЦАР може з'явитися російська військова база.

Про це розповіла міністр оборони Центральноафриканської Республіки Марі Ноель Койяра в інтерв'ю РІА Новини , передає Business FM.

«Про конкретний розвиток бази ми ще не говорили, але така можливість не виключається в рамковій угоді. Якщо президентами буде прийнято рішення про розміщення бази, значить, до цього наші країни прийдуть, ну а ми як міністри вже будемо його реалізовувати», - сказала вона.

Росія і ЦАР підписали міжурядову угоду про військове співробітництво в серпні минулого року. Після цього в країні з'явився центр, де російські інструктори навчають службовців поводитися зі зброєю і методам ведення бою. За словами глави Міноборони ЦАР, освітній центр в Беренго місцеві жителі вже вважають російською військовою базою, хоча на даний момент це мовляв не так.

Відомо, що ЦАР досить багата з точки зору природних багатств країна. 

На даний момент в Африці іє інтереси цілого ряду глобальних гравців, в тому числі США, Німеччини, Франції, Італії, Японії і Китаю. 

У ЦАР діє цілий ряд збройних угруповань, незалежних або навіть таких, що протистоять уряду, в тому числі ісламістські і терористичні формування.

Минулого літа в ЦАР загинули три російських журналіста: Орхан Джемаль, Олександр Расторгуєв і Кирило Радченко, які прибули в країну для розслідування діяльності ПВК «Вагнер». За однією з версій, саме це стало причиною їх вбивства.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com