У центрі Мінська майже в один час пройдуть мітинги прихильників і противників Лукашенка

|
Версия для печатиВерсия для печати

На площі Незалежності в Мінську сьогодні, 16 серпня, з різницею у дві години анонсовано два мітинги: один проведуть прихильники чинного президента Олександра Лукашенка, який оголосив про свою перемогу на виборах 9 серпня, інший - незгодні з офіційними результатами голосування.

Громадська організація «Біла Русь» запропонувала своїм прихильникам, які підтримують Лукашенка, зібратися біля Будинку уряду на площі Незалежності о 12:00 за мінським часом. Мітинг пройде під девізом: «Не дамо розвалити країну!». «Суто мирний. На ньому зберуться сили, що підтримують державний курс. На мітингу зберуться всі ті, кому дорога батьківщина, хто проти розділу країни на два протиборчі табори», - йдеться в Facebook «Білої Русі».

В опозиційних Telegram-каналах на тому ж місці о 14:00 оголошено збір учасників маршу «За свободу». Його учасники вимагають відставки Олександра Лукашенка і визнання президентом опозиційного кандидата Світлани Тіхановском (за офіційними даними, її результат - 10,1%, у чинного президента - 80,1%).

Також учасники протесту обговорюють в соцмережах можливість організації іншої масової акції - «ланцюга солідарності» за участю не тільки білорусів, а й жителів сусідніх країн. Пан Лукашенко напередодні закликав правоохоронців не допустити такого розвитку подій.

«Цікава з'явилася інформація сьогодні до ранку про те, що вони хочуть збудувати "Ланцуг" від Вільнюса до Києва. Тобто ланцюг небайдужих. Мало на проспекті в Мінську небайдужих з квіточками і в ланцюгах. Уже хочуть виставити від Вільнюса до Києва і зібрати туди більше 300 тис. людей. Доручаю міністерству оборони, МВС і КДБ, а також генеральному прокурору здійснити оцінку, категорично не допустити подібних дій», - заявив Олександр Лукашенко (цитата по БелТА).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com