У жителів сіл в 50 км зоні від держкордону немає українського телебачення, люди живуть у «реаліях русского міра»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У селах, що розташовані у межах 50-70 кілометрів від держкордону, в принципі відсутнє українське телебачення, заявив голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Щиголь.

Про це розповів голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрій Щиголь, пише «Інтерфакс-Україна».

"З початку цього року ми отримали звернення від усіх губернаторів прикордонних територій, а це Волинь, Рівне, Чернігів і Житомир, про те що в селах, які розташовані в межах 50-70 кілометрів від кордону, в принципі відсутнє українське телебачення. Вони живуть в реаліях Білорусі або Російської Федерації і дізнаються про будь-які новини в Україні через 2-3 тижні. І в основному через викривлене бачення, яке демонструють російські телеканали", - заявив він на брифінгу в Києві в суботу.

За словами Щиголя, донесення україномовного мовлення громадських телеканалів є основним завданням держави в період військової агресії.

"Саме тому ми реалізуємо проект будівництва нового мультиплексу, адже він є одним з питань національної безпеки", - наголосив глава Держспецзв'язку.

Як повідомлялося, державний "Укрексімбанк" прокредитує побудову загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex MX-7, оператором якого визначено державний Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ), що входить до сфери управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (Держспецзв'язку).

Планується, що проникнення сигналу МХ-7 на тимчасово непідконтрольних території України становитиме близько 25-30 км.

Раніше Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про необхідність побудови загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex MX-7.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]