Україні підтвердили постачання 12 млн доз вакцин AstraZeneca та Novavax

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Україна отримала підтвердження на постачання 12 мільйонів доз вакцин від COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca та Novavax. Постачання відбуватимуться з лютого 2021 року.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час наради з главою держави Володимиром Зеленським, передає пресслужба Офісу президента.

Очільник МОЗ повідомив, що українська влада домовилася про постачання вакцин, розроблених за участю компаній AstraZeneca (Велика Британія та Оксфордський університет) та Novavax (США), які виробляються за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія). Отримане підтвердження реалізовуватимуть через контракт між Serum Institute та Crown Agents.

Зазначимо, що Crown Agents — це міжнародна компанія, основним напрямком діяльності якої є надання допомоги урядам у всьому світі для підвищення добробуту, скорочення бідності й поліпшення охорони здоров'я.

Глава держави зазначив, що 12 мільйонів доз — це «хороший сигнал від наших партнерів», і цього буде достатньо, аби забезпечити вакцинування впродовж перших місяців після початку постачань. Він додав, що зараз уряд розробляє сайт, на якому українці зможуть реєструватися на вакцинацію.

Британська вакцина має назву AstraZeneca. Вона використовує вірусний вектор, створений на основі послабленого вірусу, що викликає застуду в шимпанзе, і містить генетичний матеріал коронавірусу. Після вакцинації формується спеціальний шипоподібний білок, який допомагає імунній системі розпізнавати коронавірус, якщо той потрапляє в організм людини.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]