Україна фактично на стадії підписання договорів із “Pfizer” про вакцину - МОЗ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 МОЗ — у перемовинах із усіма виробниками вакцини проти COVID-19, які перебувають на завершальному етапі досліджень 

Міністерство охорони здоров'я знаходиться у постійному контакті з усіма виробниками вакцини проти COVID-19, які зараз проходять завершальний етап клінічних досліджень. Про це під час політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

“МОЗ дуже уважно слідкує за цим питанням. Окрім ініціативи COVAX, до якої ми вже приєднані, ми ведемо перемовини і вже фактично на стадії підписання договорів із “Pfizer”, з іншою американською компанією “Moderna”, компанією “Sinovac”, компанією “Сінофарм”... Вони всі знаходяться на завершальній стадії досліджень, тому ми з усіма в постійному контакті. Питання вакцини проти COVID-19 для України — пріоритет на сьогодні для Президента України, уряду та МОЗ”, — зазначив Максим Степанов.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 до 30 листопада 2020 року, з метою розірвання ланцюгу зараження COVID-19. Також Кабмін підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]