Україна наростила експорт плодово-ягідної продукції на 59%

|
Версия для печатиВерсия для печати

За підсумками першого півріччя 2018 р. Україна експортувала плодово-ягідної продукції на суму $100 млн., що на 59% більше, ніж за аналогічний період 2017 р.

Про це повідомила прес-служба Асоціації Украсадпром.

Найбільший прибуток приніс експорт волоських горіхів ($64 млн.), заморожені ягоди ($23 млн.),  яблука і груші ($8 млн.).

У порівнянні з минулим роком, збільшились обсяги експорту волоських горіхів — з 12 до 19 тис. т, яблук і груш — з 6 до 24 тис. т, тоді як поставки за кордон заморожених ягід дещо скоротились — з 17 до 14 тис. т.

Головними покупцями української продукції садівництва стали країни Європейського Союзу, на які припадає понад 60% вартості експорту.

За шість місяців 2018 р. найбільші у грошовому виразі поставки фруктів Україна здійснила до Польщі ($11,2 млн.), Франції ($9,9 млн.), Туреччини ($9,3 млн.), Білорусі ($8,0 млн.), Німеччини ($5,1 млн.), Греції ($5,0 млн.) і Нідерландів ($4,7 млн.).

Українські яблука в основному збуваються в Білорусь (46% вартісних обсягів поставок), Молдову (21%) та Швецію (10%). Середня експортна ціна українських яблук у нинішньому році перевищує $340/т, хоча суттєво відрізняється, наприклад, при поставках до Білорусі (близько $300/т) і Швеції (понад $900/т). Щодо іншої продукції, то середня експортна ціна українських волоських горіхів — $3400/т, заморожених ягід — майже $1590/т.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com