Україна наростила експорт плодово-ягідної продукції на 59%

|
Версия для печатиВерсия для печати

За підсумками першого півріччя 2018 р. Україна експортувала плодово-ягідної продукції на суму $100 млн., що на 59% більше, ніж за аналогічний період 2017 р.

Про це повідомила прес-служба Асоціації Украсадпром.

Найбільший прибуток приніс експорт волоських горіхів ($64 млн.), заморожені ягоди ($23 млн.),  яблука і груші ($8 млн.).

У порівнянні з минулим роком, збільшились обсяги експорту волоських горіхів — з 12 до 19 тис. т, яблук і груш — з 6 до 24 тис. т, тоді як поставки за кордон заморожених ягід дещо скоротились — з 17 до 14 тис. т.

Головними покупцями української продукції садівництва стали країни Європейського Союзу, на які припадає понад 60% вартості експорту.

За шість місяців 2018 р. найбільші у грошовому виразі поставки фруктів Україна здійснила до Польщі ($11,2 млн.), Франції ($9,9 млн.), Туреччини ($9,3 млн.), Білорусі ($8,0 млн.), Німеччини ($5,1 млн.), Греції ($5,0 млн.) і Нідерландів ($4,7 млн.).

Українські яблука в основному збуваються в Білорусь (46% вартісних обсягів поставок), Молдову (21%) та Швецію (10%). Середня експортна ціна українських яблук у нинішньому році перевищує $340/т, хоча суттєво відрізняється, наприклад, при поставках до Білорусі (близько $300/т) і Швеції (понад $900/т). Щодо іншої продукції, то середня експортна ціна українських волоських горіхів — $3400/т, заморожених ягід — майже $1590/т.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]