Україна піднялася у світовому рейтингу з розподілу талантів в світі

|
Версия для печатиВерсия для печати
Україна піднялася у світовому рейтингу з розподілу талантів в світі IMD World Talent Ranking 2018 на одинадцять позицій, залишивши останню п'ятірку списку.
Такі дані оприлюднені на сайті аналітичної і консалтингової компанії IMD World Competitive Center, передає УНІАН.
Як вказується, за підсумками 2018 року Україна посіла 48-е місце з 63 можливих в Світовому рейтингу талантів. "Високі показники роботи України по виходу з нижньої п'ятірки обумовлені головним чином зростанням успішності учнів, акцентом на навчання співробітників та зростанням ефективності інфраструктури охорони здоров'я. Крім того, для України пріоритетом є залучення та утримання талантів, наявність кваліфікованої робочої сили, фінансові навички і компетентні старші менеджери ", - йдеться в рейтингу.
 
За критерієм державних витрат на навчання Україна зайняла 9-е місце в топ-63, за індексом вартості життя - 11-е місце в загальному списку. У той же час за показником якості життя Україна опинилася на 61-му місці, а з "витоку мізків" з країни - на 60-му. Також наголошується, що за винятком Естонії (28-е місце) і Словенії (30-е місце), східноєвропейські країни в цілому займають місця в нижній частині рейтингу. Зниження в рейтингу продемонстрували такі країни, як Литва (з 33-го до 36-го місця), Польща (з 34-го до 38-го) і Росія (з 43-го до 46-го).
 
 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com