Україна - в кінці рейтингу країн для пенсіонерів

|
Версия для печатиВерсия для печати

країна увійшла в останню десятку країн рейтингу «Найращі країни для комфортної пенсії».

Відповідний рейтинг був складений американським виданням US News і бізнес школою Wharton і BAV Group, повідомляє Економічна правда.

Україна посіла 72 місце з 80 країн, представлених в списку.

Сусідами України в рейтингу є Ангола (71 місце) і Алжир (73 місце).

Польща посіла 32 місце, Угорщина — 39 місце, Чехія — 37 місце, Румунія — 50 місце, Туреччина — 46 місце, Білорусь — 66 місце. РФ посіла передостаннє, 79 місце.

Другий рік поспіль Нова Зеландія є найкращою країною в світі для життя на пенсії.

Наведіть, щоб дізнатися місце країни в рейтингу
Наведіть, щоб дізнатися місце країни в рейтингу
НА МАПІ ПРЕДСТАВЛЕНІ ПЕРША ТА ОСТАННЯ "ДЕСЯТКИ" РЕЙТИНГУ, А ТАКОЖ ГЕОГРАФІЧНІ СУСІДИ УКРАЇНИ

Infogram

Наведіть, щоб дізнатися місце країни в рейтингу
Наведіть, щоб дізнатися місце країни в рейтингу
НА МАПІ ПРЕДСТАВЛЕНІ ПЕРША ТА ОСТАННЯ «ДЕСЯТКИ» РЕЙТИНГУ, А ТАКОЖ ГЕОГРАФІЧНІ СУСІДИ УКРАЇНИ

Австралія та Швейцарія посіли друге і третє місце в списку кращих країн для виходу на пенсію в 2018 році відповідно.

Ірландія — податкова гавань, де легко зберігати гроші на рахунках — є новачком в ТОП-10.

Результати дослідження представлені на підставі опитування 21 тисячі респондентів. Їх попросили оцінити 80 країн за 65 показниками.

Показники були згруповані в дев\’ять категорій, в т.ч. якість життя, податкове середовище, право власності, дружелюбність, культура, влада, відкритість бізнесу, система охорони здоров\’я, клімат.

Для розрахунку найкращих країн для комфортного виходу на пенсію дослідники розглядали оцінки людей старше 45 років, які вважають себе представниками «вищого класу».

U.S. News&World Report — американський новинний журнал, що видається у Вашингтоні. В останні роки журнал став відомим своєю системою ранжування і щорічними звітами про американські університети і медичні центри.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]