Українець зі світовим рекордом виграв "золото" Паралімпіади-2020

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Україна виграла 14 золоту медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Володарем золотої нагороди на дистанції 100 метрів батерфляєм став плавець Максим Крипак (клас - S10).

Про це повідомляє Суспільне.

Крипак підходив до фіналу у 100-метрівці батерфляєм у якості 3-разового призера Токіо-2020. Він виграв "золото" на дистанції 100 метрів вільним стилем, ще дві нагороди, "срібло" та "бронзу" Крипак здобув у 50-метрівці вільним стилем, а також естафеті 4х100 метрів. 

У фіналі Крипак був головним претендентом на золоту медаль. Саме час українця був найкращим у кваліфікації, головними опонентами Крипака були італієць Стефано Раймонді та австралієць Кол Пірс.

На фініші Кріпак зміг здобути перемогу, причому виграв заплив з новим світовим паралімпійським рекордом, який належав українцеві Денису Дуброву.

Плавання. 100 метрів, батерфляй (клас - S10)

  1. Максим Крипак (Україна) - 57.74 секунди

  2. Стефано Раймонді (Італія) - 58.19 сек

  3. Кол Пірс (Австралія) - 58.23 сек

Це четверта медаль Крипака на Паралімпіаді-2020. І восьма для України у 7-й змагальний день на Іграх у Токіо.

Усі медалі України у 7-й змагальний день Паралімпіади-2020

  • "золото": Андрій Трусов (50 метрів, вільний стиль, клас - S7), Андрій Крипак (100 метрів, батерфляй, клас - S10).

  • "срібло": Оксана Ботурчук (біг на 400 метрів, клас - T12), Єгор Дементьєв (гонка із роздільним стартом, клас - С5), Максим Веракса (100 метрів, вільний стиль, клас - S12)

  • "бронза": Василь Крайник (200 метрів, комплексний стиль, клас - S14), Євген Богодайко (50 метрів, вільний стиль, клас - S7), Єлизавета Мерешко (100 метрів, вільний стиль, клас - S7)

«Аргумент»

 

 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]