Українці продовжують довіряти армії, церкві та волонтерам

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українці, як і останні декілька років найбільше довіряють армії, церкві, волонтерам та громадським організаціям.

Понад 40% українців вважають, що в Україні досі не відбулося жодної успішної реформи. Ще 30% громадян вважають, що зроблено приблизно 10% від того, що потрібно, розповіла директорка фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна у інтерв’ю спільному проекту Руху Чесно та УП «Вибори, вибори», пише zik.ua.

Серед опитаних, які вказали, що планують піти на вибори, приблизно третина ще не визначилась, за кого віддати свій голос. Наявний величезний резерв електорату для будь-якої політичної сили.

Серед державних інституцій однозначним лідером довіри є армія. Більшої довіри до жодної з державних інституцій немає. Серед недержавних найбільше довіряють волонтерам. Далі – церква, громадські організації. Засоби масової інформації мають довіру приблизно на 2% більше від показників недовіри. Найбільше не довіряють тим, хто повинен боротися з корупцією – прокуратура, суди, поліція, за винятком патрульних. Серед лідерів недовіри – Верховна Рада. А з нею – уряд та президент. 

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com