Українці споживають в два рази менше свинини, ніж у країнах ЄС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Не всі сьогодні можуть купити м'ясо. На ринку на свинину встановлена ​​досить висока ціна.

Таку думку висловив Артур Лоза, голова Асоціації свинарів України (АСУ), слова якого agronews.ua з посиланням на objectiv.tv.

Артур Лоза: "В Україні споживають 19-20 кілограмів на душу населення в рік, коли в розвинених країнах Європи - Австрія Данія, Іспанія, Чехія, Франція, в середньому, споживають до 40 кілограмів свинини. Тобто, ми споживаємо в 2 рази менше, ніж звичайні європейські країни. Хоча ми вважаємо себе країною свінофільной, де люди споживають багато свинини за традицією. Але фактично через низьку купівельну спроможність населення цього не відбувається ".

За словами Лози, не варто вважати, що домашня свинина якісніша ніж та, яку продають в супермаркетах. Оптовики самі закуповують свинину у населення, а в великих приватних господарствах корми нічим не відрізняються від кормів на сільгосппідприємствах. Якщо раніше в Україні налічувалося 21 млн голів свиней, то зараз - трохи більше 6 млн, тобто в 3,5 рази менше. В останні роки повністю зникло племінне свинарство, тварин для розведення доводиться завозити з-за кордону.

Для бажаючих завести власну свиню можуть бути корисні такі розрахунки досвідченого свинаря: нормальний приріст становить до 1 кілограма на добу, свиня до забійної кондиції витримується протягом 150-200 днів. Економічна витрата корму становить 2,6-4,5 кг корму на 1 кг приросту. Більш смачне м'ясо в домашніх умовах виходить із застосуванням комбінованого годування - зерно, трава плюс добавки молока або сироватки молока, картоплі, гарбуза.

Нагадаємо, що приватники відмовляються від особистого підсобного господарства. Тримати птицю і худобу для себе стає економічно невигідно.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com