Українці вийшли на перше місце серед іноземців за кількістю відкритих фірм в Естонії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Громадяни України лідирують серед іноземців, що скористались карткою електронного громадянства Естонії та зареєстрували там свій бізнес.

Про це повідомив керівник талліннського офісу юридичної фірми Віталій Галицьких, передає «Інтерфакс-Україна».

Від початку запровадження системи електронного громадянства українці зареєстрували 423 компанії. При цьому електронне громадянство отримав 2131 українець.

«Карта е-резидента не дає податкового резидентства чи права на в’їзд в Естонію, але дозволяє реєструвати компанії онлайн, здійснювати інтернет-банкінг, підписувати договори електронним підписом, подавати позови до суду», — пояснив Галицький.

Усього в Естонії картку електронного резидентства отримало 3,44 мільйона осіб та компаній.

Електронне громадянство запровадили в Естонії наприкінці 2014 року. Воно дає можливість особі, що його отримала, відкривати бізнес та користуватись більшістю державних послуг.

За допомогою системи уряд країни сподівається пожвавити бізнес-активність та залучити міжнародні інвестиції.

У грудні 2017 року українці посідали третє місце за кількістю отриманих карт е-резидента в Естонії.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]