Украина «сидит» на химической бомбе: основные зоны опасности

|
Версия для печатиВерсия для печати

Химические предприятия Донбасса, полигон отходов Львова, горно-медлургические комплексы юго-восточной Украины — основные источники угроз техногенных катастроф в Украине.

К такому выводу пришли эксперты, сообщает Weekly.ua.

К основным объектам угроз в Украине принадлежат: Горловский химический завод. Ядовитые отходы предприятия угрожают необратимыми поражениями воды и почвы. Если городские власти не найдут понимания в правительстве и не получат финансирование, в зоне риска окажутся города Енакиево и Артемовск, с населением в 200 тыс. человек.

Львовский полигон отходов — это вторая свалка по площади после нью-йоркской, считают эксперты. Усугубляет положение то, что там находятся огромные «озера» кислого гудрона — очень токсичного вещества.

Львовщина «пронизана» транзитными трубопроводами, поставляющими нефть и нефтепродукты в Европу. Несанкционированные «врезки» в эти трубопроводы оборачиваются разливами химических веществ на огромные площади.

Горно-металлургические комплексы Луганской, Днепропетровской, Запорожской и Харьковской областей опасны концентрацией массы химических веществ в производственных процессах.

Экологически опасна объекты портовой инфраструктуры в Крыму и Николаевской области.

Значительную угрозу для Львова и Киева представляет залежи бериллия и ртути на предприятиях «Радон» и «Радикал».

Самыми безопасными с техногенной точки зрения считаются западные области — Закарпатская, Ивано-Франковская, Волынская, Хмельницкая и Черновицкая.

Напомним, «Аргумент» писал о 35 тысячах тонн особо опасных боеприпасов, являющимися постоянной угрозой жизни жителей Харьковщины.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ
08:00
Окупанти просунулись у Торецьку та ще біля 4 сіл
20:00
У суботу в Україні ожеледиця, сніжитиме та дощитиме
19:07
Мінімум троє гравців ВК "Решетилівка" не повернулися в Україну після матчу в Бельгії. Приватний клуб фінансується з обласного бюджету Полтавщини
18:44
"Довічне" отримав фронтовик, який підірвав корумпованих "колег"-депутатів у сільраді на Закарпатті
18:05
Єгор Фірсов: Настав час попрощатись із дядьками-генералами
16:09
Вʼячеслав Курбанов: Як нам суттєво та швидко зміцнити оборону
14:05
Андрій Білецький: Зараз найскладніша ситуація за всі роки війни

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]