Укрзалізниця анонсувала скорочення половини адмінперсоналу 2020-го року

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Укрзалізниці повідомили, що протягом 2020 року скоротять 40-50% адміністративного персоналу. Також компанія планує продати непрофільні активи.

Про це повідомив член правління Укрзалізниці Желько Марчек, передає прес-служба компанії.

У компанії заспокоюють персонал, спростовуючи інформацію про те, що Укрзалізниця планує скоротити 120 тисяч робочих місць. Так, у компанії зазначають, що кількість виробничих посад навпаки зросте.

«Укрзалізниця платить зарплату дроворубам, лісничим та танцюристам. На балансі компанії – сотні підприємств, непов'язаних із залізничними перевезеннями. Ця радянська спадщина змушує нас сплачувати комунальні послуги й податок на землю. У той час, коли з 200 об'єктів соціальної сфери прибутковими є лише 10. Отже, активів, які не стосуються колій, рухомого складу та засобів зв'язку нам доведеться позбутися», — повідомив Марчек.

В Укрзалізниці сподіваються, що після проведення оптимізації персоналу та продажу зайвих активів зарплати тих працівників, що залишаться працювати в Укрзалізниці, мають зрости.

Напередодні повідомляли, що в Укрзалізниці звільнили половину топ-менеджерів, відповідальних за пасажирські перевезення.

2 вересня Володимир Зеленський доручив до кінця 2019 року розробити план реструктуризації Укрзалізниці.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пропонував розділити Укрзалізницю на 3 компанії, 2 з яких приватизувати. У державній власності, відповідно до задуму прем'єра, має залишитися лише залізничне полотно.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com