Укрзалізниця відкрила доступ до своїх фінансових операцій

|
Версия для печатиВерсия для печати

Укрзалізниця повністю розкрила всі свої фінансові операції для відкритого доступу на порталі «Відкриті публічні фінанси».

Про це повідомляє прес-служба компанії у четвер, 7 червня.

 

Укрзалізниця самостійно звернулася до ДУ «Відкриті публічні фінанси» щодо розробки відповідного сервісу з метою демонстрації своїх фінансових операцій, вказано в повідомленні.

 

"На сьогодні після запуску цієї системи в роботу Укрзалізниця буде першою державною компанією, взагалі першою компанією в Україні, котра буде повністю розкривати всю інформацію в повному обсязі про всі свої фінансові трансакції. Крім нас, на сьогодні подібне робить тільки Державне казначейство" - розповів виконуючий обов’язки очільника Укрзалізниці Євген Кравцов.

 

Тепер всі операції Укрзалізниці можна прослідкувати на порталі відкритих державних даних e-data.

 

Кравцов також повідомив, що Укрзалізниця є однією з найбільших компаній країни, що забезпечує 3 % внутрішнього валового продукту економіки країни та перевозить його 35 %. Загальна кількість активів компанії – понад 270 млрд грн.

 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com