Уряд Гройсмана вчергове подбав про статки мільярдера Косюка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів України в середу ухвалив рішення про часткову державну компенсацію суми відсотків за кредитами великим сільськогосподарським компаніям, оборот яких перевищує 20 мільйонів гривень на рік.

Зокрема, даною постановою поширено дію програми здешевлення кредитів на великих агровиробників. Раніше цією програмою могли скористатися лише сільськогосподарські компанії з оборотом до 20 мільйонів гривень, предає Інтерфакс-Україна.

Проте в уряді зауважили, що кошти за даною програмою використали лише на 64% через «відсутність в багатьох областях дрібних позичальників».

Нагадаємо, один з найбільших агрохолдингів України мільярдера Юрія Косюка нещодавно отримав від держави 812 мільйонів гривень компенсації на будівництво птахофабрики.

Бізнес президентського приятеля Косюка постійно підживлюється за рахунок бюджетних коштів. Так раніше стало відомо, що В Уряді знайшли варіант, як продовжувати дотувати бізнес КосюкаВ Уряді Гройсмана готові компенсувати виробникам 350 грн за куркуРадник Порошенка Косюк отримав 800 млн дотацій з бюджету, а також те, що Невістка Порошенка зайнялась аграрними інноваціями на гроші проросійського олігарха Косюка.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com