Уряд припинив розкрадання електроенергії власниками обленерго, відміниши субсидування втрат в електричних мережах


Мінекоенерго відмінило субсидування втрат в електричних мережах.
Відповідну постанову «Про внесення змін до Положення про покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії» прийнято ще 9 грудня на засіданні Уряду.
Субсидування втрат електроенергії в мережах призвело до того, що фактично на ринку відсутні стимули до модернізації мереж і, відповідно, зменшення втрат. Відміна субсидування призведе до зменшення витрат ДП “Гарантований покупець”, а відповідно - до отримання більше коштів для компенсації різниці в тарифі для населення та буде стимулювати зменшення втрат у електричних мережах.
Дана ініціатива має найбільший позитивний фінансовий ефект на ДП «Гарантований Покупець» та є ключовим елементом стабілізації ринку відновлювальної енергетики на 2020 рік.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Последние новости
- 09:27
- Партія «Голос» позивається проти НАЗК через зупинення держфінансування
- 08:45
- Зеленський оголосив 23 січня Днем жалоби через трагедію в Харкові
- 20:00
- У субботу в Україні потепліє до +13 градусів, у неділю накриють дощі (МАПА)
- 19:19
- Компанія-засновник Google відмовилась від футуристичного проєкту Loon з повітряними кулями для роздачі інтернету
- 18:11
- "Завжди гарний, завжди відмаже" - дві студентки університету МВС в Харкові розповіли про "плюси зустрічатися" з поліцейським із РФ (ВIДЕО)
- 17:38
- Дубневичі хочуть вивести з-під конфіскації хоча б половину вкраденого майна фіктивним розлученням
- 16:55
- Посли країн G7 наївно очікують прозорого відбору нового, незалежного керівника САП
- 15:13
- Хроніка ООС на 22 січня: від вогню окупантів загинув один український воїн
- 15:09
- Вакцинацію від ковіду ще не почали тільки Україна і ще 7 країн Європи
- 14:11
- Суд у справі зґвалтування у Кагарлику розпочнеться сьогодні — Олена Сотник
Важно
Как эффективно контролировать местную власть
Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.