Уряд Росії подав у відставку, Путін запропонував нового прем'єра і зміни конституції РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент РФ Володимир Путін запропонував кандидатуру глави Федеральної податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра. Про це йдеться в пресслужбі Кремля.

Його кандидатуру повинна розглянути Держдума.

"Володимир Путін провів робочу зустріч з керівником Федеральної податкової служби Михайлом Мішустіним, під час якої запропонував йому зайняти посаду Голови Уряду. Заручившись згодою, він вніс кандидатуру М.Мішустіна на розгляд до Державної Думи", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією на сайті Федеральної податкової служби, Мішустін обіймає посаду її голови з 2010 року і також є Дійсним державним радником Російської Федерації I класу.

Михаийло Мішустін. Фото: kremlin.ru
Нагадаємо, 15 січня уряд Росії на чолі з Дмитром Медведєвим подав у відставку. Це сталося після послання президента Росії Володимира Путіна Федеральним зборам, на якому він запропонував посилити роль парламенту у формуванні уряду.

Медведєв буде призначений на посаду заступника секретаря Ради безпеки Росії.

Також Президент Росії Володимир Путін 15 січня озвучив пропозиції щодо зміни Конституції РФ, які парламент може ухвалити після всенародного голосування.

Зокрема, він пропонує закріпити, що ключові чиновники не повинні мати іноземне громадянство чи посвідку на проживання в іншій державі.

Для потенційних кандидатів у президенти Росії Путін пропонує закріпити також вимогу проживати на території РФ не менше 25 років.

Він також погодився з тезою, що одна особа не може займати посаду президента РФ більше двох термінів поспіль – але не розвинув цю тему.

Крім того, Путін виступив за те, щоб прем'єр-міністра Російської Федерації затверджувала Державна дума, але президент зберіг право позбавляти його посади.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com