В 2016 році Україна придбала у країни агресора ядерного палива на $369 млн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Імпорт Україною ядерного палива виробництва російської компанії «ТВЭЛ» в 2017 році скоротився всього на 4,6 відсотка з 386,8 мільйона доларів до 369 мільйонів порівняно з імпортом у 2016 році. Водночас імпорт ядерного палива американсько-японської компанії Westinghouse виріс лише на 1,6 відсотка з 161,9 мільйона доларів до 164,4 мільйона доларів.

Такі дані оприлюднила в середу, 21 лютого, Державна служба статистики.

Таким чином 2017 році частка палива Westinghouse у сумарному імпорті становила 41,4 відсотка. Раніше повідомлялося, що національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» підписала контракт із компанією Westinghouse Electric про поставки ядерного палива до 2025 року.

А Президент України Петро Порошенко заявляв, що розраховує на збільшення частки поставок ядерного палива виробництва компанії Westinghouse до 55 відсотків.

Нагадаємо, в 2016 році Україна збільшила у грошовому обчисленні імпорт свіжого ядерного палива для роботи атомних електростанцій у компанії Westinghouse у 5 разів із 32,7 мільйона доларів до 162 мільйонів доларів, а в компанії «ТВЭЛ» — знизила на 36,7 відсотка з 610,9 мільйона доларів до 386,8 мільйона доларів порівняно з імпортом у 2015 році.

Нагадаємо, розповсюдженою практикою останніх років було те, що Ядерное лобби в Украине отдает все тендеры России.

 

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]