Відкладаючи телефонну розмову, у Байдена спонукають Зеленського боротися з корупцією

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Американське видання The Washington Post опублікувало матеріал, у якому пояснило, чому телефонна розмова президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена досіі не відбулася.

Джерела ZN.UA в Офісі Зеленського повідомляли, що голову держави відсутність дзвінка вельми нервує.

«Нова адміністрація США намагається спонукати Зеленського боротися з тотальною корупцією у себе в країні. (...) Президент має (...) наполягати на проведенні судової реформи, відновити незалежність НБУ і виключити будь-які спроби послабити НАБУ. Він мусить однозначно порвати з Коломойським і підтримати кримінальну справу проти нього», - йдеться в матеріалі.

Журналісти нагадали про передвиборчі обіцянки Зеленського: боротися з олігархами, корумпованими суддями і кримінальними кланами, від впливу яких Україна потерпає з моменту повернення незалежності в 1991 році.

«Однак минулого року він відступив, звільнивши реформаторів у своєму уряді та голову Нацбанку, заморозивши судову реформу і боротьбу з олігархами», - йдеться в матеріалі.

І це, за даними WP, турбує прихильників Києва в Сполучених Штатах. Адміністрація нового президента США Джозефа Байдена має намір продовжувати «прореформову політику» щодо України.

Державний секретар США Ентоні Блінкен у телефонній розмові з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою наголошував на важливості продовження боротьби з корупцією, забезпеченні верховенства закону і проведенні економічних реформ.

Минулого тижня адміністрація Байдена ввела санкції проти викритого на корупції Ігоря Коломойського, що дає Києву чіткий сигнал щодо очікувань.

«Зеленський, (...) схоже, намагається відповісти Байдену. Він вжив заходів проти впливового проросійського олігарха, відключивши контрольовані ним телевізійні телеканали (ідеться про голову політради ОПЗЖ Віктора Медведчука і телеканали «112 Україна», NewsOne і Zik - ред.). Він спробував провести важливу судову реформу через парламент. Правоохоронці відкрили кримінальні справи проти трьох топменеджерів колишнього банку Коломойського. (...) Але президент має продемонструвати більшу прихильність боротьбі (з корупцією)», - підсумовується в матеріалі.

Раніше тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін заявила, що США продовжать роботу з Україною щодо широкого спектру загальних інтересів. Вона запевнила, що нове керівництво США активно підтримує Україну. Також Квін позитивно оцінила зобов'язання Зеленського провести комплексну судову реформу.

10 березня на Київському безпековому форумі представили 12 пунктів стратегічного партнерства США і України. Автори документа впевнені в тому, що прихід до влади Джо Байдена відкриває можливість поглибити стратегічне партнерство і зобов'язання між Вашингтоном і Києвом, а також просувати інтереси обох держав.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]