Відсьогодні дозволена передвиборча агітація і українці можуть змінити місце голосування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відсьогодні українці можуть розпочати процедуру тимчасової зміни місця голосування без зміни місця реєстрації.

 

Як повідомляє УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук. “Вперше підсумки виборів були встановлені протягом семи днів з дня голосування. Крім того, якщо в 2014 році був 31 протокол з поміткою “уточнений”, то в цьому році був 41 такий протокол, але ми все одно змогли опрацювати всі документи в більш короткий термін та отримати уточнені дані”, - зазначила вона.

Сліпачук зауважила, що відсьогодні кандидати вже можуть надсилати до ЦВК подання щодо складу окружних виборчих комісій, але термін надсилання цих подань триватиме лише трохи більше доби - до 24.00 8 квітня. Крім того, за її словами, вже сьогодні українці можуть розпочати процедуру тимчасової зміни місця голосування без зміни місця реєстрації. Голова ЦВК також додала, що відділи ведення Державного реєстру виборців працюватимуть й у вихідні дні задля оптимізації та пришвидшення відповідного процесу. Також після оголошення про повторний тур голосування кандидатам вже дозволено проводити передвиборчу агітацію.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com