В Києві розпочався судовий процес СПУ щодо фальсифікації Мін’юстом Держреєстру

|
Версия для печатиВерсия для печати

11 липня в Окружному адміністративному суді  Києва відбулося перше судове засідання за позовом СПУ до Мін’юсту і колишнього очільника партії – Іллі Ківи щодо фальсифікації Державного реєстру. На підтримку верховенства права до суду прийшли активісти партії.

Про це журналістам повідомив один з учасників пікету перший секретар СПУ Руслан Секела.

Руслан Секела нагадав: за фактичної згоди міністра юстиції Павла Петренка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова в Єдиний Держреєстр незаконно вносяться зміни. Таким чином відбулося рейдерське захоплення СПУ екс-очільником Іллею Ківою.

Наша партія довго очікувала початку судового процесу. Вкрасти партію, якій понад 20 років  – серйозний злочин. СПУ – це тисячі людей по всій Україні, які ніколи не стануть підтримувати Авакова і Ківу. Вони вимагають справедливості від суду, - зауважив Руслан Секела.

Як підкреслює перший секретар Київського обласного комітету СПУ Едуард Голодов, Ківа , міністр внутрішніх справ Аваков і глава Мін’юсту Павло Петренко намагаються затягнути цей процес і чинять тиск на суд. Але суддя має величезну документальну доказову базу  фальсифікації Держреєстру на користь Ківи.

Суддя не може проігнорувати докази проти Авакова, Петренка і Ківи. Він стоїть перед вибором – чи закрити очі Феміді, чи зробити все за законом. Наші активісти вийшли на пікет, щоб висловити солідарність із суддею, підтримати правильне рішення, щоб він не піддався тиску з боку можновладців. Ми проти рішень під тиском, і суддя має побачити, що СПУ – справжня партія з реальними людьми, - наголосив Едуард Голодов.

За його словами, рішення судді про   перенесення засідання – перемога, тому що представники СПУ  не дали суду ухвалити неправомірне рішення.

Водночас перший секретар Харківської обласної організації СПУ Олександр Гордєєв додав, що  СПУ готова звернутися за підтримкою до європейських політиків. Тому що, зокрема, прокуратура Києва  п’ять місяців не розглядає кримінальне провадження щодо фальсифікації Державного реєстру. Але спочатку в партії хочуть пройти всі судові інстанції і отримати справедливе судове рішення.

Руслан Секела відзначив, що СПУ супроводжуватиме громадськими акціями на підтримку верховенства права весь судовий процес, який  буде тривалим. СПУ і надалі братиме активну участь в громадському і політичному житті України.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com