В Кремлі вже рвуться захистити православних «соотєчєствєнніков»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія готова «політико-дипломатичними заходами» захищати інтереси православних в Україні.

Про це заявив речник російського президента Дмітрій Пєсков, повідомляють російські ЗМІ в п’ятницю. Ця заява викликала асоціації з подібними заявами 2014 року, коли після Майдану Кремль поривався в своїх месенджах  «захищати соотєчєствєнніков».

«У випадку, якщо події увійдуть в русло протиправних дій, то, звичайно, як Росія всюди захищає інтереси росіян і російськомовних, то також, і про це неодноразово говорив Владімір Путін, Росія захищає інтереси православних», – заявив Пєсков.

На уточнювальне запитання, яким чином Москва готова захищати інтереси православних в Україні, представник Кремля відповів: «Винятково політико-дипломатичними».

При цьому Пєсков додав, що це буде потрібно тільки «у разі, якщо українській владі не вдасться утримати ситуацію в правовому полі, якщо це матиме якісь потворні прояви, насильницькі».

Нагадаємо, 11 жовтня по закінченні триденного засідання Синоду Вселенського Патріархату стало відомо, що Константинопольський патріархат продовжує процес надання автокефалії помісній Українській православній церкві, а також скасував дію Синодального листа 1686 року, який, як твердять у Москві, підпорядковував Київську митрополію Московському патріархатові.

Далі керівники українських православних церков, УПЦ КП, УАПЦ і УПЦ (МП), повинні скликати Собор, на якому буде ухвалене рішення про об’єднання церкви й обрано її предстоятеля. Саме йому в майбутньому й нададуть томос про автокефалію.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com