Вільям Браудер: зі статками в 200 млрд долл Путін є найбагатшою людиною в світі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава британського інвестиційного фонду Hermitage Capital Вільям Браудер вважає президента Росії Володимира Путіна найбагатшою людиною в світі. Браудер, якого в Росії звинувачують у фінансових злочинах, оцінює стан Путіна в 200 мільярдів доларів.

Як ровідомляє Радіо Свобода, 27 липня фінансист дав свідчення в юридичному комітеті Сенату США, який розслідує - в числі інших комітетів Конгресу - передбачуване російське втручання в американську президентську кампанію 2016 року.

Браудер заявив, що "найважливіше зовнішньополітичне завдання" Путіна - домогтися скасування "Акту Магнітського", прийнятого в США в 2012 році, що дає право вводити санкції проти російських громадян і компаній, причетних до грубих порушень прав людини. За його словами, саме для цього в минулому році юрист Наталія Весельніцкая зустрічалася в США з конгресменами і сином нинішнього президента країни Дональдом Трампом-молодшим.

На думку глави Hermitage Capital, 10 тисяч працюючих на Путіна людей займаються відбиранням власності, вдаючись до арештів, викрадення людей, тортур і навіть вбивств, і всім їм президент гарантує безкарність, а "Акт Магнітського" стає на перешкоді цьому. На підставі акта та аналогічних законів, прийнятих в інших країнах, вже заморожені банківські рахунки багатьох людей з оточення Владіміра Путіна.

19 липня в інтерв'ю телеканалу "Теперішній час" (проект медіакорпорації Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода), Браудер сказав, що Путін розраховував через офшорну компанію свого друга віолончеліста Сергія Ролдугина отримати 230 мільйонів доларів, про розкрадання яких з бюджету розповів свого часу юрист фонду Сергій Магнітський, за що і був спочатку поміщений під варту, а потім убитий в московському СІЗО в листопаді 2009 року.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть