В Мінську пройшла таємна інавгурація Лукашенка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Попри масові протести, у столиці Білорусі 23 вересня відбулася таємна інавгурація Олександра Лукашенка.

 За даними БелТА, вона пройшла в Палаці Незалежності.

 Лукашенко, поклавши праву руку на Конституцію, виголосив присягу білоруською мовою. Потім він підписав акт про складання присяги, після чого голова Центральної виборчої комісії Лідія Єрмошина вручила йому посвідчення президента Білорусі.

 ДержЗМІ повідомляють, що Лукашенко на інавгурації заявив, що «вступає на посаду президента з особливим почуттям гордості за білорусів».

Вперше в історії країни про інавгурацію глави держави не повідомляли заздалегідь на офіційному рівні. А речниця Лукашенка Наталія Ейсмонт відмовлялася назвати точну дату інавгурації, хоча обіцяла це зробити ближче до церемонії.

 Зранку 23 вересня біля Палацу Незалежності у Мінську, що є резиденцією Лукашенка, почали збиратися силовики та чиновники. Також до будівлі стягнули військову техніку, а рух для особистого транспорту перекрили.

На церемонію інавгурації запросили кілька сотень людей. У їх числі вищі посадові особи, депутати Палати представників і члени Ради Республіки, керівники державних органів і організацій, місцевих виконавчих і розпорядчих органів, республіканських засобів масової інформації, діячі науки, культури та спорту.

 Приблизно об 11:00 до Палацу Незалежності прибув кортеж Олександа Лукашенка. Говорили, що це може бути лише репетиція інавгупрації, адже дату церемонії завчасно не повідомляли. 

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com