В минулому році в 13 разів збільшилася кількість підозр аваківцям у катуванні українців

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У 2020 році у 13 разів збільшилася кількість підозр правоохоронцям у катуванні, повідомила у фейсбуці генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова.

«За 2020 рік ми значно наростили ефективність за багатьма напрямами. Зокрема, маємо найкращий результат із викриття організованих злочинних груп за останні 6 років. У 13 разів збільшилася кількість підозр правоохоронцям у катуванні. Передусім, завдяки відновленню координації – координаційна нарада з цього питання була проведена вперше за 10 років», – написала Венедіктова за підсумками звіту в комітеті Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності про роботу прокуратури у 2020 році.

За її словами, краще спрацювали прокурори і у сфері представництва інтересів держави у судах, зазначає Радіо Свобода.

«Торік на їхній захист пред’явлено позовів на суму майже вдвічі більшу, ніж у 2019 році, – 41,1 мільярла гривень. Судами задоволено позови та добровільно відшкодовано відповідачами близько 23 мільярди гривень, що теж майже на половину більше», – зазначила генпрокурор.

Венедіктова додала, що наразі 7157 прокурорів пройшли атестацію.

Раніше Ірина Венедіктова заявила, що в рамках розпочатого у 2019 році процесу реформування органів прокуратури завершено основний етап кадрового перезавантаження.

Нещодавно Державне бюро розслідувань повідомило, що підозрює двох черкаських поліцейських у катуванні.

У грудні Державне бюро розслідувань вручило п’ятьом поліцейським обвинувальні акти в справі про катування та зґвалтування в Кагарлику Київської області.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]