В Молдові судді та прокурори, «причетні» до програшу країни в ЄСПЛ, відшкодують збитки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство юстиції Молдови подало в суд на 37 суддів, прокурорів і чиновників, через яких, як уважають у відомстві, країна програла процеси в Європейському суді з прав людини. Винуватці невдач Молдови розплачуватимуться з країною власним майном.

Про це, з посиланням на міністра юстиції Республіки Молдова Владіміра Чеботаря, повідомляє zib.com.ua.
«Міністерство юстиції від імені Молдови вперше починає цивільний процес проти фізичних осіб, які займають високі державні посади в судовій системі, прокуратурі, а також в інших державних установах, з чиєї вини Молдова програла в ЄСПЛ», — заявив він.

За його словами, мова йде про незаконний перегляд остаточних рішень, нелегальне ув’язнення людей, поширення особистих даних, розгляд справ за відсутності заявників.

«Так буде кожного разу, коли проти Молдови будуть застосовані санкції за неправильні дії цих людей», — сказав міністр, додавши, що для відшкодування збитків вилучатиметься майно осіб, з вини яких країна програла в ЄСПЛ.

Він також відзначив: мова йде про суддів з місцевих інстанцій, Апеляційної палати, Вищої судової палати, а також про представників місцевих прокуратур і Генпрокуратури. Міністерство юстиції найближчим часом оприлюднить список цих осіб. У 2014 р. ЄСПЛ зареєстрував понад 1000 позовів проти Молдови. На підставі рішень суду республіка була зобов’язана виплатити більш як 8,7 млн леїв (понад $423000).

Раніше міністр юстиції Павло Петренко заявлял, що Украина рассчитается с гражданами по решениям ЕСПЧ облигациями, — Петренко

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]