В Нідерландах будують Hyperloop для тестування поїзда, що долатиме 1200 км за годину

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія-переможець конкурсу SpaceX у реалізації проекту Hyperloop планує побудувати тунель, який забезпечить рух поїзда в вакуумі.

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на Популярну механіку.

«У Нідерландах інженери компанії Hardt Global Mobility приступили до будівництва тунелю Hyperloop для тестування надшвидкісного поїзда, який зможе розганятися до 1220 км/год, долаючи відстань у 600 км за 30 хвилин».

Це проект винахідника Ілона Маска. Мільярдер представив технологію «гіперпетлі» (Hyperloop) у 2013-му році. Тоді він розповів, що надшвидкісні потяги, що курсують в тунелі, будуть долати відстань від Лос-Анджелеса до Сан-Франциско (610 км) в два рази швидше літака — всього за півгодини.

Hyperloop — це тунель-труба, яка буде забезпечувати рух поїзда (вагона-капсули) в ваккумі.

Компанія Маска SpaceX оголосила конкурс на реалізацію проекту. Тім Хаутер, засновник компанії Hardt Global Mobility, разом зі своїми однокурсниками з Делфтського технічного університету став переможцем конкурсу SpaceX в січні цього року. Днями його компанія відкрила в Нідерландах центр з проведення масштабних випробувань проекту Hyperloop.

За допомогою декількох інвесторів, серед яких, наприклад, будівельна фірма BAM і компанія «Нідерландська національна залізниця», Хаутер планує монетизувати проект. Разом вони побудують тунель завдовжки 30 м, встановлять всередині рейки і допрацюють дизайн «шаттла».

У Hardt Global Mobility заявили, що планують відкрити тунель Hyperloop в 2021 році. Потяги курсуватимуть між Амстердамом і Парижем, а час у дорозі тановитиме 30 хвилин.

«Аргумент»



Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]