В облгазах Фірташа повідомили, що донараховані борги в платіжках не підлягають оплаті

|
Версия для печатиВерсия для печати

У компанії «РГК», що належить українському олігарху Дмитру Фірташу повідомили, що донараховані борги за попередні періоди, які містяться у нижній частині платіжки, відображені з «інформативною метою» та не підлягають оплаті.

«Сума перерахунку за минулі періоди наведена в рахунках інформативно і не підлягає сплаті, передає «Економічна правда». А наявність цього боргу не є підставою для відключення споживача від постачання газу та для нарахування пені і штрафів», — повідомили у заяві «РГК».

У «РГК» зазначили, що проблему такої заборгованості має вирішити Кабінет міністрів, компенсувавши втрати компанії за «спожитий, але не оплачений газ». З відповідною пропозицією компанія Фірташа звернулася до уряду.

Нагадаємо, що раніше у Нафтогазі заявляли, що облгази «РГК» штучно збільшують заборгованість споживачів за газ для того, аби унеможливити їхній перехід до інших постачальників газу, зокрема Нафтогазу.

Після цього на засіданні уряду заявили, що проведуть перевірку облгазів через збільшення заборгованості у платіжках громадян за газ.

Напередодні компанія Фірташа «РГК» у суді домоглася скасування передачі особистих даних споживачів газу Нафтогазу. Ці дані Нафтогаз планував використати для ідентифікації споживачів газу та зменшення обсягів зловживань.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com