В ОБСЄ зафіксували 225 порушень з початку перемир'я на Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

За час перемир'я на Донбасі, що розпочалося 27 липня, спостерігачі ОБСЄ задокументували 225 порушень режиму тиші. 

Від початку перемир'я у понеділок, 27 липня, Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала 225 порушень режиму тиші на Донбасі. Про це йдеться у звіті місії, оприлюдненому в суботу, 1 серпня, повідомляє Deutsche Welle.

"З 27 липня до кінця звітного періоду СММ зафіксувала загалом 225 порушень режиму припинення вогню", - сказано у звіті. Серед названих спостерігачами ОБСЄ порушень: 44 вибухи, 180 черг і пострілів зі стрілецької зброї та один невстановлений боєприпас, який пролетів у зоні, за якою спостерігають представники СММ.

Також, за даними місії, 27 липня отримав поранення один із жителів Мар'їнки.

Домовленість про режим тиші Україна, Росія та ОБСЄ підписали на засіданні Тристоронньої контактної груп (ТКГ) у Мінську 22 липня. Згідно з цією домовленістю перемир'я мало розпочатися опівночі 27 липня.

Однак вже за підсумками понеділка СММ ОБСЄ зафіксувала 111 порушень режиму повного припинення вогню. Вони були задокументовані в Донецькій області.

Таких повних і всеосяжних угод щодо припинення вогню від початку бойових дій на Донбасі у 2014 році було вже понад 20. Усі вони завершувалися провалом.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]