В Одесі знову звільняють Ройтбурда з посади директора художнього музею

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Одеський апеляційний суд скасував рішення Приморського районного суду Одеси, яке поновило художника Олександра Ройтбурда на посаді директора Одеського художнього музею.

Про це повідомляє видання «Думская».

Апеляцію подала Одеська міська рада, рішенням якої у вересні 2019 року Ройтбурда і було звільнено.

Апеляційний суд скаргу задовольнив частково: з одного боку, відкинув аргументи, що художника назначили на посаду незаконно, з іншого — підтвердив низку порушень: зокрема те, що він проводив у музеї концерти, не пускав до фонду музею з перевіркою місцевих депутатів і провів ремонт без погодження з міськрадою.

Як зазначає Громадське, в свою чергу, сам Ройтбурд у Facebook написав: «Боротьба триває. Завтра почнемо рефлексувати. Я сподіваюсь, в Україні, крім дивних судових рішень, ще діють закони з великої літери "З"».

Нагадаємо, рішення про звільнення Ройтбурда з посади директора музею ухвалила Одеська обласна рада за підсумками голосування у вересні 2019 року, проте художник фактично продовжував виконувати свої обов’язки. Він одразу заявив, що оскаржуватиме звільнення в суді та назвав його «реваншем ідіотизму». Обласна держадміністрація не стала розривати контракт із художником.

У жовтні 2019 року тодішнє Міністерство культури, молоді та спорту назвало рішення про звільнення безпідставним.

Художника звільнили з другої спроби — перша відбулася ще 16 серпня 2019 року. Тоді питання внесли в попередній порядок денний, але пізніше його звідти прибрали.

У лютому 2020 року Приморський районний суд Одеси визнав незаконним звільнення українського художника Олександра Ройтбурда з посади директора Одеського художнього музею.

Ройтбурд переміг у конкурсі на посаду директора Одеського художнього музею 6 грудня 2017 року. 19 березня 2018 року голова облдержадміністрації підписав з ним п’ятирічний контракт, призначивши директором музею. 

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com