В ОГПУ таємно збирають дані про активістів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Офіс генерального прокурора відмовився надавати Радіо Свобода інформацію про перебіг розслідування у провадженні щодо активістів організацій правого крила. У листі, отриманому у відповідь на запит, ОГП заявляє із посиланням на Кримінальний процесуальний кодекс, що на даний час інформацію про стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні не може бути розголошено.

11 лютого, активіст об’єднання «Суспільство майбутнього» (куди увійшла, зокрема, праворадикальна організація С14) Євген Карась оприлюднив документ, який містить дані про місце проживання кількох десятків активістів праворадикальних організацій та об’єднань (зокрема, його самого), та заявив, що цей документ фігурує у провадженні від 7 листопада минулого року щодо організації масових заворушень.

За словами Карася, інформація нібито збирається без рішення суду, у його доступі з'явилися тільки окремі його сторінки, а насправді він може містити дані про кілька сотень людей.

Тоді Радіо Свобода надіслало запити до Нацполіції, МВС та ОГП (як імовірного процесуального керівника у такому провадженні). Офіційних коментарів перших двох відомств станом на зараз Радіо Свобода не отримала.

Тим часом, у коментарі hromadske речник МВС Артем Шевченко зазначив, що деякі з цих осіб перебувають під слідством, нібито намагаються видати себе за «жертв переслідування» і нагадати про себе у ЗМІ.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]