Вірменія і Росія не змогли домовитись про ціну газу на 2019 рік

|
Версия для печатиВерсия для печати

Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян і президент РФ Владімір Путін не змогли домовитися про ціну на поставки природного газу в 2019 році.

Виконуючий обов'язки прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян і президент РФ Владімір Путін не змогли на минулій 27 грудня зустрічі в Москві домовитися про ціну на поставки природного газу в 2019 році, передають російські ЗМІ.

"Я хочу повідомити, що у нас немає остаточного рішення про ціну на російський газ. Але у мене оптимістичний настрій, і я сподіваюся, що ми досягнемо бажаного результату або, в крайньому разі, не буде небажаного розвитку", - розповів Пашинян у відеозверненні, опублікованому в Facebook.

В.о. Прем'єр-міністра Вірменії додав, що тема газу є дуже чутливою для двосторонніх відносин.

Термін чинного газового договору між Вірменією і Росією закінчується 31 грудня, по ньому вартість газу для Єревана становить 150 доларів за одну тисячу кубометрів. Середня націнка "Газпром Вірменія" становить 62 долари, уточнює "Супутник Вірменія". До цієї ціни додається ПДВ, який збільшує її до 255 доларів в середньому.

Кінцеві споживачі, що використовують не більше 10 тисяч кубометрів на місяць, отримують газ по 290 доларів. Підприємства та установи, які споживають більше 10 тисяч кубометрів, платять за газ по 242 долара за тисячу кубометрів, підприємства по переробці сільгосппродукції - по 212 доларів, малозабезпечені сім'ї - по 207 доларів. З цього складається середня ціна в 255 доларів.

Є дані, що Москва хоче підняти ціну

Крім того, в Вірменії вважають, що ціна на газ, ймовірно, буде залежати від долі заарештованого екс-президента Роберта Кочаряна. Можливо, якщо його випустять під заставу, ціна залишиться колишньою.

Варто ще врахувати, що "Газпром Вірменія", що здійснює поставки газу в країну, є на 100% дочірньою компанією російського "Газпрому". У зв'язку з цим Нікол Пашинян раніше говорив, що в схемі поставок російського газу споживачам Вірменії існують корупційні ризики.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]