В Росії журналістку після репліки на телеканалі судитимуть за виправдання тероризму

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проти журналістки "Ехо Москви в Пскові", колишнього головного редактора газети "Псковська губернія" Світлани Прокоп’євой СКР порушив справу про виправдання тероризму через ЗМІ (частина 2 статті 205.2 КК, від 5 до 7 років колонії).

Про це повідомляють Грани.ру, з посиланням на телеграм-канал "Псковської губернії".

Увагу СКР привернув виступ журналістки в ефірі програми "Хвилинка просвітлення", що вийшла на "Ехо Москви в Пскові" в кінці минулого року. Прокоп'єва прокоментувала вибух, який 31 жовтня скоїв в УФСБ по Архангельській області 17-річний анархіст Михайло Жлобіцкій. Журналістка зазначила, що держава сама виховало покоління громадян, які борються з нею. "Тобто це не щось особисте - це цілком собі політична дія, - зауважила Прокоп'єва. - Теракт як метод політичної боротьби - не дарма багато тут вже згадали народовольців".

11 грудня Роскомнадзор виніс "Ехо Москви в Пскові", а також Псковській стрічці новин, що помістила розшифровку ефіру, попередження про неприпустимість "виправдання тероризму". Обидва сайти відразу видалили публікації.

Незважаючи на це, РКН оформив на холдинг "Громадянська преса" - видавця "Ехо Москви в Пскові" і Псковської стрічки новин - протокол за частиною 6 статті 13.15 КоАП (виробництво або випуск продукції ЗМІ, що містить матеріали, публічно виправдовують тероризм), яка передбачає штраф від 100 тисяч до 1 мільйона рублів з конфіскацією "предмета адміністративного порушення". 31 січня мирова суддя Пскова Наталія Сімонова почала розгляд справи.

Сьогодні, в середу стало відомо, що до журналістки з'явилися з обшуком. Як повідомив телеграм-канал "К8442", в числі візитерів були спецназівці в масках і зі щитами; будинок Прокоп’євої оточили автоматники.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com