В Росії звільнили аналітика «Сбербанк CIB» за правду про «Газпром» і друзів Путіна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишній аналітик «Сбербанк CIB» Олександр Фек, звільнений за звіт про «Газпром», не погодився з висунутими проти нього компанією звинуваченнями в непрофесіоналізмі. Скандальний звіт, в якому основними бенефіціарами великих будівництв «Газпрому» були названі його підрядники з найближчого оточення президента Владіміра Путіна, є результатом кропіткої роботи, яка зайняла близько місяця, запевняє Фек.

Про це йдеться в його листі до редакції видання «Ведомости». За його словами, основний час пішов на розрахунки фінансових моделей проектів «Газпрому», а метою дослідження був прогноз параметрів майбутньої інвестиційної програми «Газпрому».

Закритий звіт про «Газпромі» Фек і ще один аналітик «Сбербанк CIB» - Анна Котельникова випустили на початку травня. Серед основних вигодонабувачів від будівництва газопроводів «Сила Сибіру», «Північний потік - 2» і «Турецький потік» були названі підрядники «Газпрому» - «Стройгазмонтаж» Аркадія Ротенберга і «Стройтранснефтегаз» (близько 50% належить Геннадію Тимченку та його сім'ї). Обидва - із найближчого оточення російського президента Владіміра Путіна.

У вівторок, 22 травня, стало відомо про звільнення Фека. Звіт Фека в банку назвали «непрофесійним» і «виконаним з явними порушеннями не тільки внутрішніх нормативних документів компанії, але і з порушенням етичних норм». Слідом за Феком «Сбербанк CIB» покинув його керівник - Олександр Кудрін, який очолював аналітичний підрозділ компанії. Кудрін звільнений за згодою сторін, повідомила прес-служба банку, не уточнивши деталі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com