Вірусолог: середній вік померлих від коронавірусу італійців – 79,5 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

Відмінності у картині захворюваності на коронавірус у Китаї та Італії пояснюються різницею в менталітеті, що проявилося у дотриманні режиму суворих обмежень.

Про це у четвер, 19 березня, заявила доктор медичних наук, завідувач відділу респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Алла Мироненко у інтерв’ю виданню  “Укрінформ”.

В якості прикладу, науковиця навела безпрецедентні міри, які застосували в Китаї, закривши 11-мільйонне місто. Там обмежили пересування, військові тотально все контролювали і нікого нікуди не пускали без масок. Водночас  в Італії ігнорували заборону нікуди не виходити, вітатися за руку, цілуватися при зустрічі тощо.

Також пані Мироненко нагадала, що середня тривалість життя в Італії становить 78 років становить, а середній вік померлих від коронавірусу італійців – 79,5 років.

“До такого віку в багатьох країнах взагалі мало хто доживає”, – констатувала вона.

Станом на 19 березня Україні зафіксовано 18 випадків інфікування коронавірусом COVID-19, два з них – летальні.

Нагадаємо, в Китаї з грудня 2019 року почали реєструватися випадки захворювання на пневмонію, спричинену новим коронавірусом (2019-nCoV), який доти не спостерігався у людей. Вважається, що вірус походить від заражених тварин на ринку морепродуктів та м’яса в місті Ухань.

Згодом стало відомо, що виліковуються у багато разів більше людей, ніж помирають. Однак вакцини від COVID-19 наразі не винайшли.

Хвороба супроводжується жаром, сухим кашлем, задухою. Приблизно у 80% заражених людей захворювання проходить у легкій формі, у 15% – у важкій. 

Серед молодих людей кількість летальних випадків не перевищує 0,5%, тоді як для людей старшого й похилого віку рівень смертності може сягати 15% і зростати залежно від рівня медичної допомоги (зокрема наявності апаратів штучного дихання). Ускладнюють ситуацію також хронічні захворювання.

11 березня ВООЗ офіційно оголосила глобальну пандемію Covid-19.

За даними інфографіки Інститут Гопкінса, станом на 16:00 19 березня у світі зафіксовано понад 222,5 тисячі випадків зараження коронавірусом. Щонайменше 9115 особи померли від ускладнень, викликаних COVID-19. Вилікувалися – понад 84506 людей.

Країни з найбільшим поширенням коронавірусу – Китай, Італія, Іран, Іспанія, Німеччина, Південна Корея, Франція, США.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом COVID-19. Інфікованим виявився житель Чернівецької області, який прилетів з Італії разом із дружиною.

Першу смерть від коронавірусу в Україні зафіксували 13 березня : 71-річна жінка з Радомишля померла в лікарні. Вона повернулася 1 березня з Польщі до Львова, а потім поїхала на Житомирщину.

У Китаї епідемія пішла на спад, після того як померли близько 3200 осіб і було запроваджено найжорсткіший карантин. Натомість COVID-19 масово поширюється в Європі.

Згідно з рішенням РНБО, Україна також закрила на два тижні кордон для іноземних громадян із 17 березня, а також пункти пропуску для авіа-, залізничного і автобусного сполучення із закордоном.
Із 17-18 березня в Україні припинено рух метро, міжміське й міжобласне пасажирське сполучено, введено обмеження на пересування в населених пунктах та встановлено відповідальність за їх порушення.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:45
Петиція з вимогою позбавити Маска громадянства Канади зібрала понад 200 тисяч підписів, європейці масово відмовляються від Tesla через дикунські погляди Маска
11:44
Підозрювана в незаконному збагаченні нардепка "Слуги народу" Кормишкіна (звільнила Раду від себе
10:02
Справу садистів з Божковської колонії, які катували та вбивали в'язнів, направлено до суду. Начальник виродків отримав премію в 400% і відсудив максимальну пенсію
09:11
WSJ розповіла, які озброєння втратить Україна без допомоги США
08:00
путін запропонував США спільну розробку рідкісноземельних родовищ на окупованих росією територіях України
20:00
У вівторок в Україні трохи сніжитиме
19:02
США публічно заперечили українську резолюцію ООН із засудженням агресії рф
18:27
Рязанський НПЗ повністю зупинився після атаки дронів
17:07
Британія ввела найпотужніші санкції проти рф за три роки
17:03
Українців влада тримає за бидло: експрокурор Хмельниччини Олійник отримує 710 тис. грн зарплати на місяць попри "інвалідний" скандал, - ЗМІ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]