В офісі генпрокурора показали, як прокурори проходять атестацію (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прокурори почали проходити атестацію в рамках реформи, у перший день не обійшлося без курйозів.

Про це розповів головний військовий прокурор Віктор Чумак на своїй Facebook-сторінці і повідомили пресслужба ГПУ.

Пряма мова: "Сьогодні, прокурори почали проходити атестацію. Більше 200 осіб було в першій групі. Не обійшлося без пригод. Ну по-перше, одна особа навіть прийшовши на тестування, відмовилась від його проходження. Але є вже і приємні новини, на цей момент вже декілька осіб закінчили тестування з позитивним результатом".

За даними Чумака, один прокурор військової прокуратури набрав 90 балів із 100. Результати атестації мають оприлюднити.

Як повідомляє прес-служба ГПУ, 23 жовтня тестування мають пройти 4 групи прокурорів, тобто близько 1000 осіб, які подали заяви на проходження атестації і переведення на роботу в нові органи прокуратури. Остання (п'ята) група прокурорів ГПУ складе цей іспит 24 жовтня.

Під час тестування кандидатам на посади прокурора потрібно за допомогою комп’ютерної техніки дати відповідь на 100 питань за 100 хвилин. За кожну правильну відповідь нараховується 1 бал. Результат кожного кандидата з’являється на екрані комп'ютера одразу після завершення тесту.

Прокурори, які набрали потрібну кількість балів (прохідний бал – 70) допускаються до наступного етапу атестації – тестування на загальні здібності та навички.

Останній етап проходитиме у формі співбесіди та включатиме в себе виконання ситуаційного завдання.

Чому це важливо: За задумом реформаторів, працювати в нових органах прокуратури продовжать прокурори, які пройдуть оцінювання за критеріями професійності та доброчесності. Ефективність атестації в рамках реформи прокуратури, ініційованої президентом Володимиром Зеленським і ухваленої парламентом, ставили під сумнів деякі прокурори. Проти ухваленого порядку атестації висловлювався зокрема керівник Управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Процедура переатестації складатиметься з трьох етапів. На першому – комп’ютерному тесті – будуть перевірятися професійні знання. До наступного етапу атестації будуть допущені ті, хто набере прохідний бал.

Заяви на переатестацію подали майже 94,6% прокурорів.

218 прокурорів Генеральної прокуратури, які відмовилися від атестації для переведення в Офіс Генерального прокурора, будуть звільнені. Також підуть прокурори, які подали заяви, що не відповідають встановленій формі. Генпрокурор Руслан Рябошапка затвердив склад двох кадрових комісій. Першу кадрову комісію очолив головний військовий прокурор Віктор Чумак, другу – перший заступник генпрокурора Віталій Касько.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 30 квітня
20:47
росія вдарила по Харкову та Одесі: 4 загиблих і 29 поранених (ОНОВЛЕНО)
20:38
Батька заступника керівника ОП, "регіонала" Шурму брутально вигнали з фансектора ФК "Карпати" (ВIДЕО)
20:00
У вівторок трохи дощитиме лише на південному сході України
16:39
Імітація правової держави: «Дякуємо Андрію Єрмаку!» замість реформи кримінальної юстиції
14:11
Після перевірок податкової 85% судів бізнесу з податківцями завершуються на користь підприємців
12:17
Україна призупинила захист права на свободу слова, власність та вільні вибори за конвенціями Ради Європи
10:47
Михайло Онуфер: Армія – це зріз, показник країни. Якщо в країні відбувається хаос, в армії відбувається те саме
08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 29 квітня
20:00
На початку тижня грози лише на сході України, вдень до +21°С

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]