В ЄС ініціюють нові санкції проти Росії через агресію в Азовському морі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Депутат європарламенту від Німеччини Ребека Гармс заявила про необхідність нових санкцій щодо РФ через російську агресію в Азовському морі.

Про це Гармс сказала під час засідання Комітету Європарламенту з питань безпеки й оборони, передає "Укрінформ".

"На цей час європейська реакція на агресію Росії в Азовському морі не є достатньою. Мені дійсно хотілося б знати, яким чином в Службі зовнішніх дій та у НАТО йде обговорення цього питання і шляхів реагування. Безумовно, все це є приводом для нових санкцій. Якщо такі дії Росії не матимуть жодних наслідків, то як ми можемо надалі зупиняти її агресію та агресивну тактику", - сказала Гармс.

Євродепутат також наголосила на необхідності більш чіткої позиції країн Заходу щодо внесення євроатлантичних змін до Конституції України та перспективи членства країни в НАТО.

"Ці питання є взаємопов’язаними і потребують відповіді як від НАТО, так і від ЄС", - підсумувала Гармс.

Нагадаємо, в Держприкордонній службі неодноразово повідомляли, що Росія затримує українські судна у Керченській протоці, щоб нанести Україні економічних і репутаційних втрат, а також як шантаж для відновлення водопостачання Криму. За даними ДПСУ, РФ також затримала понад 150 іноземних суден, що прямували до українських портів на Азовському морі.
«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com